Užrašai

dažymas, lipdukai ar iškilių, tūrinių raidžių, užrašų gamybos variantai

Dažai,

lipdukai, 

metalas, stiklas, plastikas

išfrezuotos iš įvairios spalvos, rūšies ir storio plastiko, organinio stiklo, putplasčio, medžio ir kt. medžiagų. Raidės nudažomos pageidaujama spalva pagal pasirinktą RAL spalvų paletės kodą. Šių raidžių apšvietimui naudojamos LED aureolinis apšvietimas, kai moduliai montuojami nugarėlėje arba sumontuojami išoriniai prožektoriai, lempos. Šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo taip pat efektyviai kaip ir įprastos vidaus apšvietimo tūrinės raidės. Užrašai tvirtinami su atstuminiais laikikliais arba tiesiogiai prie sienos. Tai sprendimai ne tik reklamistams, bet ir architektams. Tai efektyvus būdas išgauti įspūdingus, įdomius ir išskirtinius viešosios erdvės privalumus.

Lipdukų gamyba ir klijavimas: „šerkšno“, fotolipdukai ir fototapetai, automobiliniai, tonuoti, spausdinti ir perforuoti, antivandaliniai, šviesą atspindintys ar naktį šviečiantys-fosforiniai, didelio formato ir ploteriuoti skirtingų spalvų Oracal paletės plėvelės.

Reklamininiai, dekoro ir informaciniai lipdukai

Ruošiame maketus pagal mūsų dizainerių sukurtas idėjas. Įvairaus tipo lipdukų gamyba ir klijavimas ant įvairaus paviršiaus.

Kokybiškas stendas tarnaus ilgiau

BENDRAUKIME

Pelesos g. 1

LT-02158

Vilnius, Lietuva

info@esstendai.lt

+37061411102

+37052332999