Lauko reklamos iškabų gamyba

Projektuojame, kuriame iškabų dizainą, gaminame ir montuojame

Lauko
skydų stendų gamyba

Stendo reklaminio vaizdo pagrindą gaminame iš 3-8 mm storio plastiko, kompozicinės plokštės, cinkuotos skardos arba PVC tentinės medžiagos, kurių paviršius dengiamas spausdintu, ploteriuotu PVC lipduku arba ant pačių jų paviršiaus spausdiname reklaminį vaizdą.

Būtinas tvirtas korpusas, kuris virinamas arba sutvirtinamas veržlėmis. Vėliau jis kabinamas ant pastatų sienos, tvorų arba jam specialiai gaminamas metalinis korpusas stovas.

Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus. Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kąštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkininiams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma žmonėms.

Švieslentės, šviesdežės

kopuso gamybai naudojamas aliuminio profilis arba plastikas, skaidrus arba baltas organinis stiklas ir įvairių spalvų PVC lipdukas bei tentas. Viduje montuojame LED lempas (ilgaamžiškumas ir ypatingai ekonomiškas pasirinkimas, lyginant su kitokiu apšvietimu gaminio atsipirkimo laikotarpis apie 12 mėn.). Korpusui parenkamas pasirinktos spalvos plastikas, jis apklijuojamas PVC lipduku arba dažomas, o kitos dalys dengiamos ploteriuotu ar spausdintu PVC lipduku (Oracal). Projektuojant siūlome panaudoti ir frezavimo paslaugas, t.y. tam tikras logotipo ar teksto vietas išfrezuoti, kad vidaus apšvietimas išryškintų iškilusias ar įleistas detales. Ant šviesdėžės galime primontuoti išfrezuotus iškilusius užrašus ar formas.

 

Tūrinių raidžių gamyba

naudojamas įvairių spalvų plastikas, aliuminio lakštai (raidžių šonai), skaidrus arba baltas organinis stiklas (raidžių priekinė dalis) kuris dengiamas PVC lipduku (filtras). Viduje montuojame LED modulius.

Korpusui parenkamas pasirinktos spalvos plastikas arba apklijuojamas PVC lipduku arba dažomas, o kitos dalys dengiamos ploteriuotu PVC lipduku. Kartais naudojamas ir išorinis apšvietimas, t.y. tūrinės raidės apšviečiamos halogeninių prožektorių pagalba.

Raidžių apšvietimui naudojame programuoją laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas.

 

Spausdintas PVC tentas

Ant metalinės konstrukcijos įtempiamas su guminiu espanderiu. Labai dažnai PVC tentui kabinant ant pastato ar ant kitų lygių paviršių nenaudojamas metalinis korpusas, jis papraščiausiai pritvirtinamas gręžiant sienoje metalinius kablius- laikiklius, ant kurių ir įtempiamas tentas. Gaminamo stendo ar stendų kaina skaičiuojama remiantis projektuojant jo konstrukciją ir vietą, kurioje bus montuojamas stendas. Tai pigiausias informacijos ar reklamos pateikimo būdas.

Tūrinės raidės montuojamos prie fasado kiekviena raidė atskirai, visos kartu pritvirtintos ant aliuminio lovelio arba atskirai tvirtinamos ant plokštės kuri vėliau pakabinama numatytoje vietoje. Kad kuo mažiau matytusi apšvietimo laidai, gaminame 3-5 cm gylio dėžę ant kurios pritvirtintos raidės, o pati plona dėžė su raidėmis kabinama ant pastato fasado.

Kitas tūrinių raidžių gamybos būdas tai raidės išpjautos iš 5- 20 cm storio putplasčio, arba išpjautos iš 1-2 cm storio plastiko, kuris nudažomas pageidaujama spalva. Šių raidžių apšvietimui naudojamos atitolintos lauko lempos, pritvirtintos ant metalinių vamzdžių. Šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo taip pat efektyviai kaip ir įprastos vidaus apšvietimo tūrinės raidės.

Kokybiškas stendas tarnaus ilgiau

BENDRAUKIME

Pelesos g. 1/ Dariaus ir Girėno g. 2

LT-02158

Vilnius, Lietuva

info@esstendai.lt

+37061411102

+37052332999