klaidos ir brokas

Dažniausiai pasitaikančios klaidos ir brokas

Kitos susijusios klaidos


Stendų skydui naudojamas medžio sijos ir per plona skarda (šis gaminys esant stipriam vėjui “išskraidys” ir garantinį laikotarpį neišbus).
Ilgalaikių stendų gamyboje metalo vamzdžių sienelės storis turi buti ne plonesnis kaip 2 mm ir rekomenduotina, kad sudedamųjų plokštumos detalių būtų kuo mažiau. Mes rekomenduojame 3500x3400 stendo plokštumą gaminti iš 3-4 plokštumų.
jeigu nėra galimybės stendą betonuoti (nėra leidimo kasti, ar kasimas- betonavimas sukeltų pavojų pažeisti komunikacijas, kurios nutiestos po žeme) rekomenduojame tvirtinti prie esamų pastatų ar kitų esamų konstrukcijų, statyti su betoniniais svoriais (būtinai ivertinkite vietove, vietovėje vyraujančių vėjų stiprumą),

Broko pavyzdžiai

Atraminės kojos

 
Brokas: atraminės kojos nebuvo įbetonuotos ir metalo vamzdžių sienelės storis 1,5 mm todėl vėjuotoje vietovėje stendą nulenkė.

Audros atvėjis

 
Po audros nuverstas stendas. Blogai išdelioti- paskirstyti betoniai svoriai

Graffiti teplionės

 
Mūsų stendų plokštumos dengiamos spec. medžiaga, todėl aerozolinių dažų ” piešiniai” (chuliganų ar graffiti piešėjų teplionės)  lengvai nuvalomi, todėl nereikia perklijuoti visos ar dalies informacinės plokštumos

Sutrunyjęs PVC tentas

 
Atmosferos paveiktas, sutrunyjęs PVC tentas

Įtemptas tentas be nugarėlės

 
Atmosferos paveiktas, sutrunyjęs PVC tentas. Įtemptas tentas be nugarėlės, todėl vėjo nepraleidžiantis audinys ypatingai veikiamas vėjo nusidevi greičiau.

Mūsų GARANTIJA

PVC spausdinto tento audiniui duodame apie 1-3 metus garantijos.

Rekomanduojame spausdinti su UV spaudos mašina, tai didesnė tikimybė, kad atspausdintas maketas nenubluks ir išlaikys savo spalvas ne mažiau nei 5 metai. Būtina atkreipti dėmesį su kokios spalvos kabelio dirželiais planuojate įtvirtinti-įtempti tentą, juodos ar baltos. Juodos spalvos dirželiai skirti lauko darbams, baltos vidaus, todėl nereikia stebėtis, kad po metų vėjas išdrasko pakabintą iškabą, kai pasirenkate netinkamas tvirtinimo detales.Patikimiausias įtempėjas- guminis ekspanderis, kuris leidžia tvarkingiau įtempti tentą, o esant stipriems vėjams suteikia tento audiniui laisvumo, leidžia jam “judėti”. Tentas išliks nesuplėšytas ilgiau.

GAMINIO GARANTIJA

gamybą projektuoja ir procesą prižiūri specialistai su ne mažesne nei 5 metų darbo patirtimi. Specialistai

Jeigu skydui reikia projektuoti metalinį korpusą su atitinkamo aukštumo koja reiktų atkreipti dėmesį į planuojamoje vietoje žemės gruntą ir į vyraujančius vėjus. Remiantis šiais duomenimis bus galima apskaičiuoti metalinės konstrukcijos gamybos kaštus, nerekomenduojame imtis iniciatyvos ir gaminti stendą nekreipiant dėmesio į išvardytas pastabas, nes netvirtai pagamintas ir pastatytas stendas kelia pavojų aplinkiniams pastatams, pravažiuojančiam transportui ir žinoma Rimtas patarimas

Kokybiškas stendas tarnaus ilgiau

BENDRAUKIME

Pelesos g. 1/ Dariaus ir Girėno g. 2

LT-02158

Vilnius, Lietuva

info@esstendai.lt

+37061411102

+37052332999