Tūrinės raidės

Putplasčio, plastiko ar aliuminio korpuso tūrinė reklama

Solidu, efektyvu, su garantuota sėkme

Reklamos  iškabų gamyba.

 

Lauko reklamos iškabos ir vidaus reklamos iškabos projektuojamos taip pat, bet gamybos principas šiek tiek skiriasi dėl iškabos hermetiškumo ir apšvietimo stiprumo (liumenų). Brangiausias lauko iškabų tipas– tai tūrinė raidės, kai  kiekvienas simbolis ar raidė atskiras iškabos elementas. Projektuojant tūrinių raidžių iškabą būtina atsižvelgti į iškabos dydį, jo vietą bendrame pastato ar vidaus interjere, nes iškaba turi derėti prie interjero ar eksterjero bei ne visi iškabos elementai gali būti atskiri, tūris bei dydis turi savo ribas. Patyręs reklamos projektuotojas žino ir jums parinks tinkamą variantą. Pasiūlys tinkamus vizualus ir kas svarbiausia jis žino reklamos įstatymą, kokias iškabas leidžia montuoti miestų reklamos iškabų taisyklės, o jeigu ji vidaus- tai kokios verslo centro ar prekybos centro taisyklės.

Šiomis dienomis technologijos leidžia gaminti iškabas iš visų įmanomų medžiagų, bet dažniausiai gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas ar aliuminis (raidžių šonai), skaidrus arba spalvotas orgstiklis (raidžių priekinė ar galinė dalis).

Rekomenduojame rinktis tik tokį gamintoją, kuris siūlo ne trumpesnę nei 5 metų garantiją, parinktos medžiagos patvarios, ilgalaikės, gamyba paremta tvarumo praktika.

Tūrinės raidės/ tūrinės iškabos skirstomos:  

– nešviečiančios ir šviečiančios tūrinės raidės.

Galimi įvairūs apšvietimo variantai:

– šviečiančios į priekį,

– šviečiančios į sieną, t.y. su aureoliniu apšvietimu,

– šviečiančios į briauną ir į sieną,

 – šviečiančios į priekį bei į briauną,

– bei įdomus apšvietimo variantas, kai dieną iškaba juoda, o naktį ji šviečia, t.y. savotiška transformacija (apšvietimo tipas: diena-naktis).

Kokie galimi  ir kokie efektyviausi variantai bei kurį iš jų pasirinkti- patars mūsų specialistai,  įvertinę iškabos kabinimo vietą, taisykles (jau minėjome kokios tos lauko ir vidaus taisyklės) bei svarbiausia suplanuotą biudžetą.

Reklamos tūrinių raidžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri specialistai su ne mažesne nei 10 metų darbo patirtimi. Projektuodami ir derindami leidimus nuo 2002 metų išvengiame tokių klaidų kurias padaro nepatyrę reklamos iškabų gamintojai, kai pirmiausia gamina, o vėliau galvoja ar pavyks tas iškabas suderinti su pastato savininkais ar miesto savivaldybėmis.
Norėdami sužinoti iškabos:
-kainą,
-kaip atrodys ant pastato,
-ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą,
-kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai,
tokią užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis siųskite bendruoju el. paštu info@esstendai.lt (preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.). Daugiau informacijos www.reklamos4.lt

 

 

 

 

 

 

 

KITAS IŠKILIŲ “3D” TŪRINIŲ RAIDŽIŲ GAMYBOS BŪDAS-

Tai raidės išfrezuotos iš įvairios spalvos, rūšies ir storio plastiko, organinio stiklo, putplasčio, medžio, metalo ir kt. medžiagų. Tokių užrašų, iškabos elementų tūris dažniausiai nėra didelis, jį dažniausiai naudoja kai elementai būna per smulkūs į vidų instaliuoti apšvietimą.

Didesni užrašai ar raidės nudažomos pageidaujama spalva pagal pasirinktą RAL spalvų paletės kodą. Šių raidžių apšvietimui naudojamos LED aureolinis apšvietimas, kai moduliai montuojami nugarėlėje. Dažnai naudojas išorinis ploto apšvietimas-  sumontuojami išoriniai prožektoriai, lempos.

Taigi šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo efektyviau nei nudažyti arba lipduku užklijuoti.

Pasiekti didesnio efekto, užrašai tvirtinami su atstuminiais laikikliais, t.y. atitraukus nuo sienos.

Tūrinės reklamos iškabos- tai efektyvus būdas išgauti įspūdingus, įdomius ir išskirtinius viešosios erdvės privalumus ir pristatyti savo verslą.

Daugiau gaminių pavyzdžių galite pasižiūrėti čia- SPAUSTI

Motyvacinės biuro sienos/ 3D užrašai

BENDRAUKIME

Pelesos g. 1/ Dariaus ir Girėno g. 2

LT-02158

Vilnius, Lietuva

info@esstendai.lt

+37061411102

+37052332999