Tūrinės raidės

Putplasčio, plastiko ar aliuminio korpuso tūrinė reklama

Solidu, efektyvu, su garantuota sėkme

Reklamos  tūrinių raidžių gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas ar aliuminio lakštai (raidžių šonai), skaidrus arba spalvotas orgstiklis (raidžių priekinė ar galinė dalis).

Tūrinės raidės nešviečiančios, plastikinės tūrinės raidės šviečiančios į priekį arba šviečiančios į sieną, t.y. su aureoliniu apšvietimu, tūrinės aliuminio korpuso raidės- tai tokie galimi gaminių variantai, kurį iš jų pasirinkti patars mūsų specialistai įvertinę iškabos kabinimo vietą.

Reklamos tūrinių raidžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri specialistai su ne mažesne nei 10 metų darbo patirtimi.
Norėdami sužinoti iškabos:
-kainą,
-kaip atrodys ant pastato,
-ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą,
-kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai,
tokią užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis siųskite bendruoju el. paštu info@esstendai.lt (preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.). Daugiau informacijos www.reklamos4.lt

Kitas iškilių, tūrinių raidžių gamybos būdas

Tai raidės išfrezuotos iš įvairios spalvos, rūšies ir storio plastiko, organinio stiklo, putplasčio, medžio ir kt. medžiagų. Raidės nudažomos pageidaujama spalva pagal pasirinktą RAL spalvų paletės kodą. Šių raidžių apšvietimui naudojamos LED aureolinis apšvietimas, kai moduliai montuojami nugarėlėje arba sumontuojami išoriniai prožektoriai, lempos. Šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo taip pat efektyviai kaip ir įprastos vidaus apšvietimo tūrinės raidės. Užrašai tvirtinami su atstuminiais laikikliais arba tiesiogiai prie sienos.

Efektyvus būdas išgauti įspūdingus, įdomius ir išskirtinius viešosios erdvės privalumus ir pristatyti savo verslą.

Motyvacinės biuro sienos

BENDRAUKIME

Pelesos g. 1/ Dariaus ir Girėno g. 2

LT-02158

Vilnius, Lietuva

info@esstendai.lt

+37061411102

+37052332999